3 daiktai, kuriuos reikia išmesti iš savo buto, kad gyvenimas būtų geresnis

Amerikiečių filosofas Emersonas sakė, kad jei katės drasko jūsų sielą, turite arba pakeisti savo gyvenimo sąlygas, arba požiūrį į jas. Jis tikėjo, kad pirmasis yra beveik neįmanomas, tačiau dirbti dvasinės harmonijos srityje yra prieinama kiekvienam.

Žvelgiant į šiandieninę Rusiją, pasinėrusią į vidinę migraciją, apsuptą statybų aikštelių ir apdailos medžiagų sandėlių, atrodo, kad Emersonas klydo: sąlygas galima ir reikia keisti.

Dažnai internete matau straipsnius, kuriuose jaunoji karta pataria interjero dizaino klausimais. Jie iš esmės susiveda į tai, ką reikia išmesti.

Tai:

1. kilimai
2. sienos
3. sieniniai nuplėšiami kalendoriai
4. vazos, figūrėlės, dirbtinės gėlės
5. saldainiai, bilietai, ženkleliai
6. pasenę baldai ir užuolaidos
7. virtuvės šluostės
8. plastikinės knygų lentynos


Apskritai viskas, kas primena praėjusį gyvenimą ir neleidžia prasidėti dabartiniam.
Keista, kad šiame sąraše nebuvo įrašo „vyras guli ant sofos su laikraščiu ar nuotolinio valdymo pulteliu“. Tai tikrai – užsikimšimas naujo gyvenimo vamzdžiuose.

Tokių straipsnių skaitytojai, kaip taisyklė, puola autorius su teisu pykčiu. Jie deklaruoja, kad jų butas – jų reikalas, nieko keisti neketina, širdžiai miela bilietai ir saldainių popierėliai, o gyventi minimalistinėje erdvėje – tiems, kurie iš proto!

Ką reiškia išmesti senus baldus? Ar matėte naujų kainas? Pirma, jis nėra aukštos kokybės. Antra, mada jam praeis po 5 metų. Ir tada kas?

Kaip atsakymą į šį klausimą valdžia rengia baldų hipotekos projektą. Mes padarėme tai…

Ir vis dėlto mintis, kad reikia mesti seną, kad pakeistum savo gyvenimą į gerąją pusę, nėra toli nuo tiesos.

Erdvę aplink jus reikia išvalyti, bet pradėti reikia nuo visiškai kitų taškų.

1 taškas. Interneto modemas
Jei suskaičiuotumėte, kiek savo laisvo laiko skiriame informacijai, kuri mums nereikalinga, galite nualpti. Trečdalis gyvenimo, ne mažiau. Dar du trečdaliai – miegas ir darbas.

Taip pat skaitykite:  Vakare į tualetą įdedu actu suvilgyto tualetinio popieriaus, o ryte žaviuosi švara

Kodėl žmonės anksčiau turėdavo laiko pasivaikščioti, eiti į žygį, pasėdėti prie laužo, susidraugauti ir susirasti meilę? Nes jie sėdėjo prie ekranų. Gyvenimas nesustingo, o pajudėjo.

Pavyzdžiui, mano draugas yra Sergejaus Lazarevo asmeninio gyvenimo ekspertas. Žino visą savo praeitį ir dabartį. Ir visa tai pilna siūlių šiame priekyje. Tikriausiai todėl, kad reikia susikoncentruoti ne į svetimus žmones, o į save.

2 taškas. Produktai
Mūsų savitarnos parduotuvėse 90% prekių yra nevalgomos ir kenksmingos, tačiau žmonės jas į namus parsineša maišeliuose. Tai greiti angliavandeniai ir riebalai ryškiame apvalkale, kurie neprisideda prie sotumo, tačiau puikiai užkemša kraujagysles ir gadina figūrą. Taip, ir pinigai išleidžiami.

Rezultatas – nuolatinis nuovargis, nuovargis ir pinigų trūkumas.

Pradėti reikia nuo šaldytuvo ir virtuvės lentynų audito, o ne nuo senos rumuniškos sofos. Tai daro mažiau žalos.

3 taškas. Šiukšliadėžė
Tai gali būti pertekliniai drabužiai, kurie nėra dėvimi, ir kai kurie namų apyvokos daiktai, kurie nenaudojami, seni žurnalai ir knygos, kurių stilius yra „noriu ir noriu! Labkovskis, Marinos Osborne „Jei mama nuodinga“ arba Nikolajaus Volko „Smurtautojai tavo galvoje“. Pseudoliteratūra.

Geriau dar kartą perskaityti mokyklos mokymo programą, nei prisikimšti gryno minkštimo, kurio vertė nulinė. Čechovas, Puškinas ir Tolstojus mums padės.

Po poros knygų pajusite, kaip pašviesėjo protas ir išsiplėtė žodynas.

Puikūs žmonės daug skaito. Štai kodėl jie tapo tuo, kuo tapo. Tačiau yra vienas niuansas – jie taip ir nebaigė skaityti blogų knygų iki galo.

915
Patiko? Pasidalink! Ačiū.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas