Prisimenu, mano močiutė, pagal specialybę moterų gydytoja, pasakojo, kad prieš karą gimdavo daugiau berniukų. Iš tiesų, yra toks senas populiarus įsitikinimas, kad prieškariu ir per pirmuosius 2-3 metus po karo gimsta daug daugiau berniukų. Yra daug versijų, kodėl taip nutinka. Ir kol kas nė vienas jų neįrodytas, nors yra atviras genetiniai dėsniai , formuojant vaiko lytį. Taigi, kaip žinoti, ar kūdikis bus berniukas ar mergaitė?
Kaip sužinoti, kas gimė
Šiek tiek statistikos. Visais laikais Žemėje 100 berniukų gimdavo maždaug 105 mergaitės. Ši pusiausvyra matoma visur: Afrikoje ir Norvegijoje. Po 20 metų ši disproporcija šiek tiek sumažėja. Dabar, remiantis statistika, 100 suaugusių moterų vidutiniškai tenka 101,8 vyro. Tačiau moterų vis dar yra daugiau . O sulaukus vyresnio amžiaus atotrūkis tarp gyvų moterų ir vyrų skaičiaus vėl gerokai išauga dailiosios lyties naudai.

Kodėl taip nutinka, vienareikšmiškai atsakyti nėra lengva. Greičiausiai tai sudėtingas įvairių priežasčių derinys. Vyrai yra mažiau gyvybingi nei moterys. Moteriška lytis pasirodo esanti atsparesnė už vyriškąją lytį įvairių rūšių nelaimių metu: karų, epidemijų, stichinių nelaimių metu. Tikriausiai dėl šios priežasties moterys gyvena vidutiniškai 5 metais ilgiau nei vyrai.
Kodėl tos pačios lyties vaikai gimsta toje pačioje šeimoje?
Padėkime į šalį biologiją su X ir Y chromosomomis ir pabandykime samprotauti neapčiuopiamose kategorijose. Galiausiai kiekvienas reiškinys turi savo energetinį foną. Garsus rašytojas ir parapsichologas Sergejus Lazarevas į šį reiškinį žiūri iš energetinio taško. Berniukų gimimo fenomeną jis aiškina tuo, kad prieškariu žmonija tarsi nesąmoningai numatė būsimą su karu siejamą griūtį. Todėl siela stengiasi stiprėti, mobilizuotis ir pasiruošti iš anksto.

Didėja vidinė energija, žmogus ruošiasi išgyventi sunkius išbandymus, kuriuose turi susitaikyti su būsima katastrofa. Dėl to gimsta berniukai. Juk vyriškoji lytis siejama su dvasingumu ir ateities energija.
Ar būsimo vaiko lytis priklauso nuo santykių šeimoje?
Šis biologinis mechanizmas gali būti taikomas, jei šeima laukė įpėdinio, o žmona gimdo mergaitę po mergaitės. Galima manyti, kad jai trūksta strateginės energijos. Ji gyvena visiškai komfortiškai ir nuolankiai ir yra visiškai pašalinta nuo svarbių sprendimų. Kai vyras yra besąlyginis ir autoritarinis lyderis šeimoje, tada gims dukros

O kai šeimoje neišnyksta vyriškas principas, jis kiek nutyla, kur žmona vadovauja, ten yra įpėdinis. Paimkime, pavyzdžiui, Kaukazą. Kaukaziečiai moka gerbti vyresniuosius ir suvaržyti jų troškimus. yra kraujyje Yra besąlygiška pagarba vyresniesiems , pagarba vyresniesiems . Savo išdidumo prisijaukinimas nelaikomas silpnumo ženklu. Griežta hierarchija. Vyras paklūsta vyresniesiems, moteris – vyrui. Gal dėl to kaukaziečių šeimose gimsta daugiau berniukų?

Kokį nuostabų pastebėjimą kaip pavyzdį pateikia Sergejus Lazarevas: „Kuo didesnis pasididžiavimas ir vyriška tuštybė visuomenėje, tuo daugiau joje gimsta mergaičių “ . Ir tai nėra visiškai gerai, kaip kai kurie gali pagalvoti iš pirmo žvilgsnio. Moteriška energija siejama su instinktais. Tačiau visiškas prisirišimas prie instinktų ir jausmingumo veda į degeneraciją, kaip bebūtų keista. Riba tarp lyčių neryški, unisekso mada, kai berniukas ir mergaitė atrodo panašiai. Štai ką mes dabar matome. Dėl to visuomenė išmiršta, siela nuskursta.

Parapsichologo patarimas
Sergejus Lazarevas atsako į klausimą, ką daryti, kad berniukas atvestų į pasaulį. Norėdami tai padaryti, rašytojas ir tyrinėtojas siūlo suprasti santykius šeimoje. Anot Lazarevo, norint pagimdyti mergaitę , nereikės daug vidinės energijos, ko negalima pasakyti apie vyrą. Jei norite sūnaus, suteikite valdžią šeimoje savo žmonai, tegul ji tampa lydere ir viršininke. Bent jau kurį laiką nusižeminkite savo pasididžiavimu. Tegul moteris sustiprėja ir jaučia savo stiprybę. Tada gims berniukas.
