Kur laikyti pinigus gerovei užtikrinti namuose: protėvių ženklai

Nuo seniausių laikų žmonės tikėjo, kad pinigai turi ypatingą energiją, o tinkamas jų saugojimas gali pritraukti į namus turtus, gerovę ir klestėjimą. Mūsų protėviai, remdamiesi savo pastebėjimais ir gyvenimiška patirtimi, sukūrė daugybę ženklų ir tradicijų, susijusių su pinigų tvarkymu ir jų saugojimu.

▎ 1. Pinigai mėgsta tvarką

Vienas pagrindinių ženklų sako: pinigai netoleruoja chaoso. Jei jūsų banknotai ir monetos yra išsibarstę po namus arba atsitiktinai laikomi kišenėse, piniginėse ar stalčiuose, tai gali atstumti finansinę sėkmę. Mūsų protėviai patarė visada tvarkyti pinigus: atsargiai lankstyti kupiūras pagal nominalą, jų neglamžyti ir neplėšyti. Banknotai turi būti laikomi atsukta į viršų, o monetos – atskiroje vietoje, kad nesusimaišytų su popieriniais pinigais.

▎ 2. Pasirinkite tinkamą saugojimo vietą

Manoma, kad vieta, kurioje laikote savo pinigus, vaidina svarbų vaidmenį pritraukiant turtus. Štai keletas rekomendacijų:
• Piniginė . Tai yra pagrindiniai jūsų pinigų „namai“. Piniginė turi būti nepažeista, be skylių ir įbrėžimų. Geriau rinkitės pinigines iš natūralių medžiagų, tokių kaip oda ar audinys. Prasmę turi ir spalva: raudona, žalia ar auksinė piniginė laikoma finansinės energijos simboliu.
• Namų slėptuvė . Norėdami laikyti pinigus namuose, geriau pasirinkti nuošalią vietą, kuri bus susijusi su komfortu ir stabilumu. Pavyzdžiui, tai gali būti drabužių spinta, komoda ar net dėžutė su šeimos palikimais. Svarbu, kad pinigai nebūtų laikomi akivaizdoje – tai gali „išbaidyti“ jų energiją.
• Pietrytinė namo zona . Pagal Feng Shui mokymą, pietrytinė namo dalis yra atsakinga už turtus. Šioje vietoje įdėkite pinigų dėžutę ar karstą. Jį galite papildyti gausos simboliais: drakono figūrėle, monetomis ar medžiu iš akmenų.

▎ 3. Pinigų dėžutė

Mūsų protėviai tikėjo, kad pinigai turi „gyventi“ gražioje vietoje. Tam dažnai buvo naudojamos medinės dėžės arba specialūs maišeliai iš natūralaus audinio. Dėžutė buvo papuošta raštais arba klestėjimo simboliais, tokiais kaip kviečių varpos ar saulės atvaizdai. Svarbu buvo ne tik laikyti pinigus dėžutėje, bet ir periodiškai juos perskaityti – tai pritraukdavo naujų pelnų

Taip pat skaitykite:  Sidabrines vestuves paminėjusi Starošaitė – apie Žvagulį ir laimingą santuoką: ne viskas rožėmis klota

▎ 4. Nepalikite piniginės tuščios

Manoma, kad tuščia piniginė simbolizuoja skurdą ir gali atbaidyti piniginę energiją. Todėl savo piniginėje visada turėtumėte turėti bent vieną monetą ar kupiūrą. Net jei laikinai liksite be lėšų, nepalikite piniginės visiškai tuščios – įdėkite į ją simbolinę sumą.

▎ 5. Pinigai mėgsta pagarbą

Požiūris į pinigus vaidina svarbų vaidmenį pritraukiant turtus. Mūsų protėviai sakė: niekada nemeskite pinigų ant grindų ar į purvą – tai yra nepagarbos jiems ženklas. Taip pat svarbu padėkoti už pinigus, padedančius gyventi geriau. Pavyzdžiui, gavę atlyginimą ar persirengimą parduotuvėje, mintyse padėkokite jiems už tai.

6. Turto simboliai namuose

Norėdami pritraukti finansinę gerovę namuose, galite naudoti įvairius simbolius, kurie, remiantis įsitikinimais, padeda suaktyvinti piniginę energiją:

• Talismano kupiūra : pasirinkite didžiausią turimą sąskaitą ir laikykite ją atskirai nuo likusių pinigų. Manoma, kad toks banknotas tampa kitų pinigų „magnetu“, pritraukia juos prie savęs. Tai gali būti tikras banknotas arba simbolinis (pavyzdžiui, doleris ar kita su turtu susijusi valiuta).
• Moneta po durų kilimėliu : padėkite monetą po durų kilimėliu prie priekinių durų. Šis veiksmas simbolizuoja, kad turtai „pateks“ į jūsų namus kartu su svečiais. Moneta turi būti švari ir geriausia nauja, kad pinigų energija būtų šviežia.
• Gyvūnų figūrėlės : Feng Shui ir kitose tradicijose gyvūnų figūrėlės laikomos galingais klestėjimo simboliais. Pavyzdžiui:
– Dramblys pakeltu kamienu simbolizuoja išmintį, jėgą ir pritraukia sėkmę. Jis dažnai dedamas prie įėjimo arba gerai matomoje namo vietoje.
– Rupūžė su moneta burnoje (dažnai vadinama „pinigine rupūže“) yra turto ir gausos simbolis. Jis dedamas turto zonoje (dažniausiai pietrytinėje namo dalyje) arba prie įėjimo, bet „atsuktas“ į namo vidų, kad pinigai „neišeitų“.

Taip pat skaitykite:  Monika Liu kreipiasi į gerbėjus: „Man yra gėda. Prašau atleisti ir padėti“

7. Nesiskolink pinigų vakare

Šis įsitikinimas yra susijęs su senovės idėjomis, kad pinigų energija yra susijusi su saulės energija. Manoma, kad po saulėlydžio finansinė energija silpnėja, o bet kokie veiksmai su pinigais (paskola, skolos grąžinimas) gali sukelti jų nutekėjimą. Todėl:
• Jei reikia duoti ar pasiskolinti pinigų, geriau tai daryti ryte arba dieną, kai saulė yra aktyvi.
• Vakare rekomenduojama vengti bet kokių finansinių operacijų, kad netrikdytų pinigų srautų.

8. Venkite skolų

Skola laikoma neigiamu finansinės gerovės veiksniu. Pagal populiarų įsitikinimą:
• Skolos sukuria „energijos bloką“, kuris neleidžia įplaukti naujiems pinigams.
• Jei nuolat skolinatės pinigų ar gyvenate iš kredito, tai gali sukelti užburtą ratą, kai pinigai „išteka“ greičiau nei patenka.
• Stenkitės gyventi pagal savo galimybes ir venkite nereikalingo skolinimosi. Jei jau turite skolų, pasistenkite jas kuo greičiau sumokėti, kad atsirastumėte vietos naujai finansinei energijai.

9. Pritraukite gausą maistu

Maistas namuose visada buvo laikomas turto ir klestėjimo simboliu. Pagal ženklus:
• Namai turi būti užpildyti maistu : Tuščias šaldytuvas arba tuščia duonos dėžė simbolizuoja trūkumą ir skurdą. Net jei neplanuojate gaminti, stenkitės namuose laikyti pagrindinius maisto produktus (duoną, dribsnius, druską).
• Duonos dėžė niekada neturi būti tuščia : Duona yra gyvybės ir klestėjimo simbolis. Tuščia duonos dėžė gali „išbaidyti“ turtus. Taigi net jei nevalgote duonos, įdėkite bent vieną bandelę ar riekelę.
• Druska : druska taip pat laikoma svarbiu simboliu. Jo negalima išmesti arba palikti tuščią druskinę – tai gali sukelti finansinių nuostolių.

10. Pinigai mėgsta judėjimą

Remiantis populiariu įsitikinimu, pinigai yra energija, kuri turi judėti. Jei pinigai tiesiog sėdi be darbo, jų energija „užstringa“, todėl gali kilti finansinių sunkumų. Ką tai reiškia praktiškai:
• Netaupykite pinigų be tikslo : tiesiog atidėti pinigus lietingą dieną nėra geriausia strategija. Geriau juos investuokite į ką nors naudingo: mokslą, verslą, nekilnojamąjį turtą ar kitą turtą.
• Išleiskite protingai : tai nereiškia, kad turite išleisti viską, ką galite. Tačiau išmintingos išlaidos dalykams, kurie jums teikia naudos ar džiaugsmo, padeda išlaikyti pinigų srautą.
• Investuokite : skirkite savo pinigus tam, kas ateityje gali generuoti pajamas. Tai gali būti materialinė (pavyzdžiui, namų renovacija) arba nematerialioji (kursai, mokymai).

Taip pat skaitykite:  Namuose padekite lauro lapą ir stebėkite, kas nutiks po 10 minučių

▎ Išvada

Mūsų protėviai su pinigais elgėsi ypatingai pagarbiai ir dėmesingai. Jie tikėjo, kad materialinė gerovė priklauso ne tik nuo žmogaus darbo ir pastangų, bet ir nuo to, kaip jis elgiasi su pinigais ir kokia energija juos supa jo namuose.

Atminkite: svarbiausia tikėti savo sėkme ir vertinti tai, ką jau turite!

487
Patiko? Pasidalink! Ačiū.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas